Fani konsol tatuują motywy związane z PlayStation – co Jak ktoś miał tatuaż z PS3, a na topie jest PS4?

Tatuaże z tematami kultowych gier czy motywów i postaci z gier są dość powszechne i nie budzą zdziwienia w środowisku miłośników tatuaży. Jednak tatuowanie konkretnych marek produktów, a nawet modeli może być pomysłem wymagającym głębszego przemyślenia. Przykładem może być popularne logo apple, które jest obecne na ciałach wielu wyznawców marki Apple.

logo apple tatuaż

logo Apple tatuaż

Co jednak jeżeli wygląd logo się zmienia. Np. Rzeczone logo Apple kiedyś wyglądało trochę inaczej.

tatuaz Apple logo stare

tatuaz Apple logo stare

Tatuaż wtedy okazuje się być nieaktualny. W przypadku Apple można to jeszcze wytłumaczyć, ale co zrobić w przypadku tatuaży dotyczących konsoli. I tutaj weźmy na warsztat PlayStation. Od początku powstania konsoli mieliśmy już 3 generacje tego wspaniałego osiągnięcia technicznego. Obecnie możemy zaobserwować szturm klientów po czwartą odsłonę konsoli PlayStation. Dotychczasowe serie urządzenia miały następujące oznaczenia: PSX, PS2, PS3 i obecna PS4 (pomijamy tutaj PSP i PSP Vita, czyli konsole kieszonkowe)

Jeżeli teraz sięgniemy do Internetu to możemy zaobserwować setki tatuaży w tej tematyce i odpowiednio: dla PSX mamy dość dużo zróżnicowanych tatuaży, o lepszej lub gorszej technice wykonania. Takie było logo dla pierwszej generacji PlayStation – czyli PSX

logo-PSX

logo-PSX

No i takie m.in. tatuaże powstały na różnych częściach ciała fanów

tatuaż psx

tatuaż psx

psx tatuaz

psx tatuaz

playstation-tatuaz

playstation-tatuaz

Dla PS2 logo się zmieniło i tatuaże dla PSX nie do końca były aktualne dla fanów Playstation. Szukając w Internecie tatuaży związanych tylko z PS2, jest dość trudno znaleźć przykłady tatuowania samego logo. Często są to pady od PS2 lub motywy z gier na tę kultową konsolę. Można interpretować ten fakt, że co niektórzy zdali sobie sprawę z faktu, że konsole będą miały swoje kolejne numery i niekoniecznie dobrym pomysłem jest tatuowanie sobie np.: PS3 lub PS4. Choć można i na to znaleźć przykłady:

tatuaż ps3

tatuaż ps3

Podobnie można znaleźć tatuaże z Iphone’m ale już niekoniecznie z Iphonem 4S.

Podsumowując, znajdziemy sporo tatuaży z pierwszym modelem PlayStation, a później widać, że tatuaże w tej tematyce są bardziej przemyślane i miłośnicy zdobienia ciała wybierają bardziej uniwersalne wzory:

ikony-pad klawisze-pad-tatoo pad-klawisze-tatuaz playstation-gry-tatuaz tattoo tatuazpad-klawisze

Na koniec warto dodać, żeby dobrze przemyśleć tatuowanie na swoim ciele symboli, logo, produktów i marek, które mogą  mieć kontynuację w przyszłości i zmieniać się, nie będąc jednak na tyle klasyką, że warto nosić je jako ozdobę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.